Prawie 2000 m2 jedynego w swoim rodzaju połączenia vintage’u z nowoczesnością czeka na wystawców i entuzjastów konopnych, którzy w weekend 30 i 31 maja zaprezentują swoje produkty. Wnętrza sal: kongresowej, bankietowej, restauracyjnej i klubowej zachwycają blaskiem czasów swojej świetności – dzięki wprowadzeniu współczesnych standardów i nowych technologii, tworzą niepowtarzalne miejsce na eventowej mapie Krakowa.

DOJAZD

ADRES

Forum Przestrzenie (Hotel Forum), Marii Konopnickiej 28, 30-302 Kraków

GODZINY

OTWARCIA

Hala targowa jest otwarta dla gości w sobotę od 11:00 do 19:00
oraz niedzielę od 11:00 do 18:00

Lokalizacja Forum Wydarzeń znajduje się w atrakcyjnym miejscu, tuż przy głównym, krakowskim deptaku, nieopodal Zamku Królewskiego – Wawelu. Z tego powodu przybycie na nasze targi nie sprawi Wam problemów. Jeżeli chcesz przyjechać do nas samochodem wystarczy wpisać w nawigację: Parking Strzeżony 24H, Marii Konopnickiej 28, 30-331 Kraków. Wjazd na teren Parkingu i Targów mieści się od ulicy Barskiej. Jeśli zaś jesteś mieszkańcem Krakowa lub przyleciałeś do nas samolotem, to oprócz taksówek, pojazdów MyTaxi, Uber, Bolt masz do wyboru komunikację miejską. W tym celu najlepiej skorzystać z jakdojadę.pl lub wejść na stronę: moovit.pl

AKOMODACJA

Zachęcamy do skorzystania z aplikacji Booking, Trip Advisor lub jeśli chcesz znaleźć lokum we własnym zakresie to sprawdź pobliskie miejsca. Wejdź TUTAJ, aby wyświetlić ceny i możliwe akomodacje.

W pobliżu znajdziesz hotele:

A11 Apartments & SPA Dermique
Hotel Hilton Garden Inn Kraków
Wilga – Hotel Kraków Kazimierz

Hostele i apartamenty:

Hostel Retro
The Secret Garden
Hostel na wodzie Marta