Jednym z naszych głównym celów jest uświadomienie społeczeństwu i władzom, że konopie to jedne z najbardziej przydatnych człowiekowi roślin. Chcemy odkłamać ich nadszarpnięty wizerunek. Poprzez naszą inicjatywę chcemy pokazać, że nie należy jej się bać, tylko w pełni korzystać z jej nieprzeciętnych walorów. Naszym celem jest konsolidacja i tworzenie konopnej społeczności.

CZEGO SIĘ
SPODZIEWAC?

Kanaba Fest czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o konopiach przemysłowych, medycznej marihuanie, uprawie roślin czy bardziej świadomym trybie życia. To wszystko we wspaniałej lokalizacji Forum Wydarzeń.

STREFA
WIEDZY

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strefy edukacyjnej i rozmowy z wystawcami, którzy posiadają ogromną wiedzę i chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Śledź nasz fanpage, gdzie pojawią się informacje na temat wykładów i warsztatów, na które zaprosiliśmy ekspertów w Polski i ze świata.

MUZYKA
NA ŻYWO

W ciągu dnia będzie można usłyszeć sety DJskie, zrelaksować się na leżaku przed budynkiem Forum, wieczorem zaprosimy was na koncerty, a w nocy na afterparty.

GODZINY OTWARCIA

Forum Wydarzeń (dawny Hotel Forum), Marii Konopnickiej 28, 30-302 Kraków

Hala targowa jest otwarta dla gości

w sobotę od 11:00 do 19:00

oraz niedzielę od 11:00 do 18:00

FAQ
Czy wstęp na Kanaba Fest jest za darmo?

Tak. Wstęp jest całkowicie darmowy. Nie musisz mieć biletu. Płacisz tylko za produkty oferowane przez wystawców i parking jeśli przyjechałeś do nas samochodem.

Czy muszę pokazywać dowód przy wejściu na targi?

Nie. Jednak jeśli jesteś niepełnoletni powinieneś przyjść ze swoim opiekunem. Nie musi to być rodzic, wystarczy pełnoletnie rodzeństwo lub przyjaciele. W innym wypadku możesz zostać wyproszony przez ochronę obiektu.

Czy mogę wziąć ze sobą psa?

Tak, o ile nie jest agresywny. Pamiętaj, aby założyć psu kaganiec i trzymać na smyczy. Upewnij się, że zwierzak nie sprawi nam żadnej niespodzianki – zabierz go wcześniej na dłuższy spacer. 

Czy będzie szatnia?

Na terenie Forum nie ma szatni. Liczymy na piękne majowe słońce i chillout nad Wisłą!

Czy palenie jest dozwolone?

Palenie w pomieszczeniach jest całkowicie zabronione. Zapewnimy wam natomiast specjalne strefy, gdzie można puścić dymka.